Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z konkursu

LAUREACI KONKURSU

“MISTRZ KOPERNIK I JEGO DZIEłO”

W POSZCZEGÓLNYCH KONKURENCJACH

 

GRUPA A – PRACE PLASTYCZNE

I MIEJSCE – Marika Chasak, PS im. M. Kopernika w Niles

II MIEJSCE – Olivia Fergemann, PS im. Trójcy Świętej w Chicago

III MIEJSCE – Marcelina Prokop, PS im. Jana III Sobieskiego w Chicago

WYRÓŻNIENIE – Patrycja Para, PS im. I.J. Paderewskiego w Niles

WYRÓŻNIENIE – Olivia Bogacz, PS im. Emilii Plater w Bartlett

WYRÓŻNIENIE – Alexandra Zapolski, PS im. M. Kopernika w Niles

 

GRUPA B – WIERSZE

I MIEJSCE – Patryk Dobryk, P Katolicka Szkoła im. Św. Błażeja w Summit

II MIEJSCE – Alicja Zachora, PS im. M.M. Kolbe w Chicago

II MIEJSCE – Julia Maciuszek, PS im. M. Kopernika w Niles

III MIEJSCE – Krzysztof Matula, PS im. Św.Faustyny w Lombard

WYRÓŻNIENIE – Kasper Perkowski, PS im. Emilii Plater w Bartlett

WYRÓŻNIENIE – Nadja Tyka, PS im. I. J. Paderewskiego w Niles

WYRÓŻNIENIE – Adrian Pelszyński, PS im. J. Kochanowskiego w Norridge

 

GRUPA C – PRACE PRZESTRZENNE

I MIEJSCE – Jacqueline Polakowska, Paraf. SP im. S. Kard. Wyszyńskiego w Chicago

II MIEJSCE – Natasza Lipsa, PS im. Św. Jana Pawła II w Lemont

III MIEJSCE – Weronika Pieta, PS im. Króla Kazimierza Wielkiego w Orland Hills

WYRÓŻNIENIE – Paweł Skałuba, PS im. Św. Jana Pawła II w Lemont

WYRÓŻNIENIE – Joanna Klimek, PS im. Mikołaja Kopernika w Niles

WYRÓŻNIENIE – Nicole Kazanecka, PS im. Mikołaja Kopernika w Niles

 

GRUPA D – TURNIEJ DRUZYN

I MIEJSCE – Polska Szkoła im. Mikołaja Kopernika w Niles

  1. Christian Graca
  2. Anita Jasińska
  3. Agata Sołtys

 

II MIEJSCE – Polska Szkoła im. Trójcy Świętej w Chicago

  1. Carolyn Kedryna
  2. Hubert Myśliwiec
  3. Magdalena Tołwińska

 

III MIEJSCE – Parafialna Szkoła Polska im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego przy Parafii Św. Jacka w Chicago

  1. Olivia Ożóg
  2. Natalia Narajczyk
  3. Patryk Konieczny

Patronat nad konkursem “Mistrz Kopernik i jego dzieło” objęło Muzeum Mikołaja Kopernika we Fromborku oraz Zrzeszenie Nauczycieli Polskich w Ameryce

Lista sponsorów:

  1. Zrzeszenie Nauczycieli Polskich w Ameryce
  2. Wydawnictwo “Wisdom Publishers Corp.” – pani Małgorzata Pawlusiewicz
  3. WDT
  4. MB Builders and Developers Inc, Stanley Boduch
  5. Polish American Congress ILLinois Division
  6. Adler Planetarium
  7. Maria Gwiżdż
  8. Edgebrook Bank
  9. Tuckpol Inc., Krzysztof Małyszko
  10. Palar, CO – Peter Palarczyk
  11. Basel Sarraf
  12. Shop& Save
  13. Lowell InternationalFoods
  14. Polsko-Słowiańska Federalna Unia Kredytowa
  15. Z Print – Darek Górecki
  16. Polpress Printing
  17. Videopol Niles Corp.
  18. Związek Narodowy Polski – PNA
  19. dr Adam Szot
  20. Irena Płoński
  21. Lone Tree Manor
  22. PACBA – Piotr Wyszkowski
  23. Baranowski Bakery and Deli
  24. Restauracja “Old Warsaw”
  25. Księgarnia “Quo Vadis”
  26. Rodzice i uczniowie Polskiej Szkoły im. Mikołaja Kopernika w Niles
  27. Bacik’s Deli – Małgorzata i Piotr Bacikowie
  28. Renata Tailoring Studio
  29. Niles Polish Deli – Bozena i Eugene Fiłonowiczowie
  30. Montrose Deli
  31. Krystyna Couture Alterations – Krystyna Mazgaj
  32. Sweet World Bakery

Dziękujemy!

Zaproszenie
Regulamin konkursu
Karta zgłoszeń praca plastyczna kl. I-III
Karta zgłoszeń wiersz kl. IV-VI
Karta zgłoszeń projekt przestcznny kl. VII-VIII
Karta zgłoszeń turniej drużynowy – gimnazjum